SOSYAL MARKET PROJESİ
Valiliğimizin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine hizmet verecek olan Sosyal Market Projesi’ne başlandı.
  
Proje kapsamında ihtiyaç sahipleri, Vakfımız uzman personelleri tarafından hane ziyaretleri yaparak tespit etmektedirler. Tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza randevu verilmektedir.
 
Randevu gün ve saatinde vatandaşlarımız proje kapsamında kiralanan araç ile evlerinden alınıp markete getirilmektedirler.
 
Vatandaşlarımız ihtiyacına ve zevkine göre Marketi’mizde alışverişini yaptıktan sonra tekrar aynı araçla evlerine bırakılmaktadırlar.
 
Proje açılış konuşmasında Sayın Valimiz Ahmet DENİZ “Kurumsal ve sistemli bir şekilde çalışmakta olan Sosyal Marketmizi tamamen vatandaşa hizmet odaklı ve sosyal amaçlı açılan bir markettir. Yapılan yardımların bir kısmı bağışçılar tarafından karşılanırken, bir kısmı da vakfın bütçesinden karşılanmaktadır. Devlet olarak bizim amacımız ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyacını gidermektir. Vatandaşın yüzünün gülmesi ve onların hayır duasını almak bizler için hizmetlerin en iyisidir” dedi.
 
İSAY2 Galeri